יום שבת, 12 בדצמבר 2015

תזונה במקום העבודה


לאוכל שהעובדים שלכם אוכלים במקום העבודה יש חשיבות לא מעטה בכל הקשור להשפעה על התפקוד שלהם. אין ספק שאם אתם רוצים להפיק את המירב מהעובדים שלכם, עליכם לוודא שהם אוכלים במקום העבודה שלכם אוכל טעים ומזין. אמנם מקומות עבודה רבים בוחרים שלא להגיש מזון לעובדיהם, אך דעו לכם שאם תבחרו לפנק את העובדים שלכם עם מזון חם וטעים, הם עשויים לתגמל לכם על כך עם עבודה טובה יותר.

הרי אנו בטוחים שאתם, בתור בעלי עסקים, רוצים להחזיק אך ורק בעובדים מצטיינים אשר מבצעים את עבודתם ללא רבב. בכדי שהדבר באמת יתממש, עליכם לשים דגש על המזון שמוגש במקום העבודה שלכם, אם בכלל, ולוודא שיהיה טוב ככל שניתן ויתאם את ציפיות העובדים.

אז איך בעצם ניתן לשים דגש על תזונה במקום העבודה?

אם בחרתם לעשות שינוי תזונה במקום העבודה שלכם ולשים יותר דגש על המזון שמוגש לעובדים שלכם, אזי עליכם לדעת מספר דברים חשובים שאנו מאמינים שכדאי שתקחו לתשומת לבכם.

הדבר הראשון הוא שעדיף שעדיף לעבוד עם קייטרינג. ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות אשר מעניקות שירותים בתחום הקייטרינג לחברות ועסקים. היתרונות שבעבודה עם קייטרינג לעסק שלכם הם רבים ומגוונים.

תוכלו לתאם עם חברת הקייטרינג תפריט אשר יתאים לדרישות והבקשות של העובדים שלכם, כאשר לצד זאת, תוכלו לבקש מאותה חברה שתעשה תפריט מתחלף, ככה שהעובדים שלכם יהנו ממזון חם וטעים שהם אוהבים, אך גם מגוון.

דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב הוא שכל אחד מהעובדים אצלכם מקבל בדיוק את המזון לו הוא מצפה. אין צורך להגיש מנות גורמה מיוחדת ויוקרתיות, אך חשוב שאם יש לכם עובד טבעוני או צמחוני, שגם לו יהיה מה לאכול. הרי בסופו של דבר אנו רוצים שכל העובדים שלנו יחזרו מיום העבודה עם חיוך על הפנים ולא יהיו מדוכאים חס וחלילה.

גיוון קולינרי

דבר נוסף שאנו חושבים שיש לשים עליו דגש הוא שיהיה גיוון רחב ככל שאפשר לאוכל שיוגש לעובדים שלכם. הרי אנו בטוחים שהעובדים שלכם לא רוצים לקבל בכל יום שניצל עם אורז. הם וודאי מצפים למזון מגוון וטעים, אשר משתנה בהתאם לימות השבוע.


לסיום, פשוט תלכו עם הרעיון שהכי מוצא חן בעיניכם בכל הקשור למזון שהעובדים שלכם יקבלו. במאמר אמנם הרחבנו יותר על הרעיון של חברות הקייטרינג והיתרונות שניתן להפיק משימוש בהן, אך תוכלו לחשוב גם על רעיונות משל עצמכם, כמו הכנת מזון ביתי או הזמנה יומית של אוכל ממסעדה או בית עסק בתחום האוכל שעושה משלוחים.


בסופו של דבר האפשרויות שעומדות בפניכם הן בלתי נגמרות. הדבר היחיד שיכול לעצור אתכם זה היצירתיות שלכם. אז למה אתם מחכים?